MÖBLER / Bord / Salongsbord 8034442
nr 803 4442
Salongsbord
1800-tal, diameter: 106, höjd: 75
Kondition: slitage, skador, skadad fot
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 januari 2013
kl 18:39:58
26/1 13:10:20
300 kr
28/1 18:34:58